Омелян потрапив під підозру НАБУ

НАБУ розпочало розслідування проти міністра інфраструктури

Про головне

Ярина Боринець

Національне антиркорупційне бюро України росзлідує справу проти Володимира Омеляна за підозрою у незаконному збагаченні

Детективи НАБУ проводять досудове розслідування від 26 травня 2017 року за фактом декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення міністром інфраструктури України.

Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на матеріали суду.

Наразі відомо, що з 10 грудня 2016 року урядовець із сім'єю почав проживати у будинку, приблизна вартість якого - 7 мільйонів гривень. За документами, будівля знаходиться у приватній власності двоюрідної племінниці дружини Омеляна. Однак Державна фіскальна служба повідомила, що коштів, які б дозволили жінці купити такий будинок, вона не отримувала.

Окрім цього, з 2009 по 2011 рік мати двоюрідної племінниці Омеляна видавала міністру довіреність на користування автомобілем Lexsus RX 350.

У своїй декларації Володимир Омелян також не вказав, що з 2015 року користується автомобілем марки "BMW X5" орієнтовною вартістю 1,59 мільйона гривень. За документацією авто належить братові міністра.

"На думку органу досудового розслідування, Омелян подав недостовірні відомості у декларацію,… а тому у діях останнього вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України"

матеріали суду

Джерело фото

Схожі публікації