США розширили санкції проти Росії

Серед фізичних осіб до санкційного списку потрапили як громадяни РФ, так і громадяни України

Про головне

Аліна Лісненко

США розширили список санкцій проти Росії через ситуацію в Україні

До санкційного списку додали 21 фізичну особа і 12 організацій, передає Європейська правда з посиланням на сайт Міністерства фінансів США.

Серед фізичних осіб до санкційного списку потрапили як громадяни РФ, так і громадяни України, причетні до діяльності так званих "ЛНР і "ДНР". Значна частина санкційного списку - російські посадовці та бізнесмени, причетні до діяльності в окупованому Криму.

До списку потрапили особи та підприємства, причетні до постачання в Крим обладнання Siemens для будівництва електростанції. Серед них - заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов, директор департаменту оперативного контролю та управління в електроенергетиці Міненерго РФ Євген Грабчак, голова компанії "Технопромекспорт" Сергій Топор-Гілка.

Під санкціями США перебуватимуть також ЗАТ "ВО Технопромекспорт" та ключовий російський партнер Siemens - компанія "Силові машини"

У санкційний перелік потрапило Акціонерне товариство ВАД, яке будує дорогу в Криму, а також її директор Валерій Абрамов та його перший заступник Віктор Перевалов.

Санкції накладені на нового "губернатора" Севастополя Дмитра Овсяннікова.

Також у числі компаній, що потрапили під санкції: ТОВ "ПО" Кірішинефтеоргсинтез "(входить у ВАТ "Сургутнафтогаз"), "Сургутнефтегазбанк", страхове товариство "Сургутнафтогаз ", ще кілька дочірніх підприємств "Сургутнафтогазу"", який вже знаходиться під секторальними санкціями.

Окрім них, під санкції потрапили "Ленгіпронефтехім", ТОВ "Медіа-Інвест", ТОВ "Новгороднефтепродукт", "Сургутмебель", "Калінінграднефтепродукт", "Псковнефтепродукт" , "Тверьнефтепродукт", "Радгосп "Червішевскій", повідомляє видання.

Джерело фото

Схожі публікації