Директора комунального підприємства Чернігівської обласної ради викрили на хабарі
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури встановили, що комунальне підприємство уклало договір з приватною структурою, яка мала провести ремонті роботи на одному з об’єктів.
За виконання замовлення комерсанти мали отримати тридцять дві тисячі гривень. Оперативники спецслужби задокументували, що за підписання необхідних документів та перерахування коштів директор комунального підприємства вимагав від бізнесмена «відкат» у розмірі шість з половиною тисяч гривень.
Співробітники СБУ затримали чиновника прямо під час отримання всієї суми у власному автомобілі.
Наразі відбувається перевірка на корупційну складову інших договорів, укладених комунальним підприємством.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/22b/22b6b2d1f7ea662ab12ee7d7439a008234e3345b/n_4243_48157965.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/3f5/3f578eab28532e1e16ddf49651f93ef198d86209/n_4243_70827772.jpg)