Мер Бучі та його секретар розікрали землі лісового фонду на 400 млн грн

Генпрокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою діючого мера та секретаря Бучанської міськради

Про головне

Аліна Лісненко

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою мера Анатолія Федорука та секретаря Бучанської міської ради Київської області, а також колишніх начальників відділу Держкомзему у місті Буча Київської області, у зловживанні службовим становищем при вилученні земель лісового фонду та зміні їх цільового призначення, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, повідомляє прес-служба Генпрокуратури України. 

Службовці протягом 2002-2015 років незаконно передали у власність земельні ділянки лісового фонду загальною площею понад 80 га, що завдало збитки державі на загальну суму 400 млн грн, зазначається у повідомленні.

Генеральною прокуратурою України, відповідно до ст. 290 КПК України, письмово повідомлено підозрюваних та їх захисників у кримінальному провадженні про завершення досудового розслідування та надано доступ до його матеріалів, якими володіє сторона обвинувачення.

За результатами відкриття прокурором матеріалів досудового розслідування підозрюваним та їх захисникам буде вручено обвинувальний акт, який найближчим часом спрямується на розгляд до суду.

Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter, будьте в курсі найголовніших подій України та світу.

Джерело фото

Схожі публікації