В Європарламенті закликають ЄС розширити перелік економічних та персональних санкцій проти Росії та осіб, які причетні до переслідування кримських татар, а також інших українських заручників Кремля
Пункт про це включений до проектів п’яти зареєстрованих резолюцій законодавчого органу ЄС щодо справ кримськотатарських лідерів Ахтема Чийгоза, Ільмі Умерова та журналіста Миколи Семени, повідомляє Укрінформ.
«Європарламент вкотре наголошує, що санкції ЄС проти Росії, запроваджені у зв’язку із нелегальною анексією Криму, залишатимуться, доки не буде відновлений суверенітет України над Кримом. ЄП також закликає Раду ЄС опрацювати наступний пакет санкцій проти Росії, який буде активований, якщо Росія відмовиться припинити переслідування Меджлісу кримських татар та продовжуватиме вчиняти інші порушення прав людини у Криму».
проект резолюції
Окрім цього депутати планують закликати Раду ЄС розширити персональні економічні санкції та накласти візову заборону на осіб, які відповідальні за фабрикування політичних справ та незаконних вироків на території окупованого Криму.
У проекті документа також міститься вимога до керівництва РФ негайно і безумовно звільнити усіх незаконно ув’язнених у Криму та на російській території українських політичних заручників, скасувати усі висунуті ним обвинувачення та припинити репресії проти кримських татар.
У проекті резолюції, поданій політичною групою Європейських консерваторів та реформістів, також міститься вимога звільнити ув’язненого у Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка, якого тримають за політичними мотивами.
Європейські консерватори та реформісти також підтримали у своєму документі створення міжнародної переговорної платформи з метою деокупації Криму.
Європарламентарії також нагадують Москві про її повну відповідальність, як окупаційної влади, за дотримання прав людини у Криму та вимагають допущення на території півострова міжнародні моніторингові групи, зокрема під егідою ООН.
Європарламент також вкотре підтримає суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України та наголосить на непорушності політики невизнання нелегальної окупації Криму Росією.
Дебати про порушення прав людини в окупованому Росією Криму та голосування відповідної резолюції відбудуться у четвер у Страсбурзі.
Схожі публікації
У Чернівцях провели лекцію-інтерактив про ООН та Цілі Сталого Розвитку
Основною ціллю організації є підтримка миру на планеті та розвиток дружніх відносин між країнами
Читати даліЯрослав Грицак презентував книгу “Нарис історії України: Формування модерної нації XIX-XX століття”
Книга написана доступною мовою без прикрас та перебільшень
Читати даліУ Чернівцях читатимуть вірші про Париж та Пауля Целана
22 червня відбудеться презентація дебютної поетичної збірки Павла Матюші «Париж.Сплін»
Читати даліКерівниця фонду Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон презентувала книгу рецептів
У книзі зібрані всі рецепти українських страв, які родина відтворила живучи в Америці
Читати даліПоетичні читання в Решетилівці, творчий вечір Ади Роговцевої та винний вечір у Полтаві
Чим відзначився перший день Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava
Читати даліУ Полтаві стартує Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava
Програма фестивалю 2019
Читати даліУ Чернівцях відбулася зустріч із німецьким письменником Гансом Берґелем
Колишній політичний в’язень розповів про європейську літературу на Буковині
Читати даліСтуденти УАЛу організували виставку з біографічними історіями чернівчан
Учасниками проекту «Бумеранг» стали 5 людей літнього віку
Читати далі