Голова Запорізької облдержадміністрації скасував антикорупційну комісію при ОДА

Комісія викрила Костянтина Бриля на корупції

Про головне

Аліна Лісненко

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль скасував антикорупційну комісію при ОДА, яка раніше виявила його незаконне збагачення

Про це повідомив Бриль на своїй сторінці у Facebook, передає УП.

Губернатор Запоріжжя підписав відповідне розпорядження після публікацій у ЗМІ щодо звернення голови комісії до САП, ГПУ і НАЗК із заявами про здійснення ним кримінальних правопорушень.

Бриль заявляє, що він підписав розпорядження про скасування антикорупційної комісії при ОДА виключно через те, що у її роботі виявили ряд порушень.

"З часом, в діяльності комісії почали домінувати суб’єктивізм та зведення особистих та бізнесових інтересів тодішнього керівника комісії Дмитра Марченка. Оскільки фактично комісію було перетворено в інструмент бізнесових "розбірок", навесні 2017 року було змінено керівника комісії. І замість Дмитра Марченка комісію очолив запорізький журналіст Сергій Сидоров". 

Костянтин Бриль, голова Запорізької облдержадміністрації

Бриль стверджує, що комісія продовжувала від імені облдержадміністрації направляти заяви та звернення, спрямовані на надання незаконних переваг у господарській діяльності одних суб’єктів та перешкоджання законній господарській діяльності інших.

У той же час голова комісії Сергій Сидоров заявив, що ці звинувачення не мають відношення до дійсності, а саме розпорядження голови ОДА - "ніщо інше, як реакція на звернення комісії, підписане заднім числом", пише Укрінформ.

"Хоча у відповідності з Положенням про антикорупційну комісію, рішення про його скасування, як і внесення змін до Положення, можуть проводитися тільки за узгодженням з головою комісії. Цього зроблено не було. Тому наразі нами розглядається питання про звернення до суду".  

Сергій Сидоров, голова комісії

Джерело фото

Схожі публікації