Відновлено постачання російського газу до країн Європи

Поставка газу була перервана через аварію на газопроводі 12 грудня

Про головне

Ярина Боринець

Австрійська компанія Gas Connect відновила поставку російського газу до Європи, яка була перервана через аварію на газопроводі в Баумгартені

Представники компанії повідомили, що робота газопроводу відновили ​​в ніч на 13 грудня після того, як фахівці Gas Connect завершили перевірку всіх елементів інфраструктури на предмет безпеки, передає Die Welt.

Газопровід поки працює не на повну потужність, заявили в Gas Connect, тому що постраждалі внаслідок вибуху частини газотранспортної системи тимчасово виведені з експлуатації.

Раніше представники австрійської компанії повідомляли Bloomberg, що відновлення постраждалих частин газопроводу це «питання не годин, а днів».

Вибух на газорозподільному вузлі в Баумгартені, що знаходиться в 50 кілометрах на північний схід від Відня, стався вранці 12 грудня. В результаті вибуху загинула одна людина, 18 постраждали. За даними поліції, причиною аварії стала технічна несправність.

Через аварію в Баумгартені були зупинені поставки газу з Росії до ряду європейських країн, включаючи Хорватію, Словенію та Італію. Влада Італії у зв'язку з припиненням поставок газу оголосили в країні режим надзвичайної ситуації.

Джерело фото

Схожі публікації

Гумор – це як кубик-рубик: ти крутиш його і в один момент він складається

Інтерв’ю з коміком Михайлом Поп’юком

Читати далі

Чого не вистачає чернівецькому муралу та чому люди обирають дорогі шпалери замість картин

Інтерв’ю з художником Олександром Богомазом

Читати далі

Чернівецький музикант виступить як спеціальний гість на концерті Black Rebel Motorcycle Club

Sasha Boole виступить на розігріві у легендарного гурту у Києві

Читати далі

Презентація книги Юрія Андруховича "Коханці юстиції" на Книжковому Арсеналі (ВІДЕО)

Юрій Андрухович подискутував з Андрієм Бондарем про заборонені форми любові і метафізику покарання

Читати далі

Чернівецькі видавництва на "Книжковому Арсеналі"

Огляд найцікавіших презентацій, дискусій та поетичних читань

Читати далі

У Києві СБУ затримала власницю медичного бізнесу, який збагачував терористів

Порушники щомісяця сплачували до «бюджетів» сепаратистів у середньому 500-600 тисяч російських рублів

Читати далі

В Івано-Франківську затримання закінчилося стріляниною

Національна поліція встановлює обставини події

Читати далі

У військовому містечку на Львівщині знайшли вбитим начальника варти

Загиблому нанесли два вогнепальних поранення – в область голови та грудей

Читати далі