На території Приморського району міста Одеси між двома юнаками на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин стався конфлікт, який відразу переріс в бійку з різаниною
Під час зіткнення один з учасників скористався гострим предметом і завдав смертельні тілесні ушкодження своєму противнику, після чого відразу зник з місця злочину.
Про це на спецлінію 102 повідомили небайдужі громадяни, які стали очевидцями події і виявили тіло вбитого, передає прес-служба поліції.
Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (вбивство) Кримінального кодексу України.
При тісній співпраці поліцейських і СБУ в Одеській області оперативно-розшукові заходи в першу ж добу дали позитивні результати. Було з'ясовано, що зловмисник - студент того ж вузу, що і вбитий. На наступний день його знайшли на батьківщині в Запоріжжі. Зараз підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та перебуває в ізоляторі тимчасового утримання в Одесі. З ним проводяться слідчо-оперативні дії. За скоєне молодій людині загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/1f4/1f465f908fc49865ac36af28897f5aa61d27bf8e/v_odesse_odin_18_letniy_student_zarezal_drugogo_4380.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/fc9/fc9f76a91397360c44161d8aee1ebbffa55c27bd/v_odesse_odin_18_letniy_student_zarezal_drugogo_1117.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/101/101f1763f9b08ebae94fcf9c9bdd0b2c28df020f/v_odesse_odin_18_letniy_student_zarezal_drugogo_7317.jpg)