6 листопада пластуни провели історичний квест містом Чернівці “Листопадовий зрив”.
Участь у квесті взяли студенти ВНЗ та старшокурсники коледжів. Його традиційно проводять у листопаді і присвячують річниці від дня проведення Буковинського віче.
«Цьогоріч команди були менші і мобільніші у пересуванні. Ніхто з учасників у місті не загубився, але з пошуком бонусних точок в учасників виникли складнощі».
Ігор Гангала, організатор квесту
Детальніше про сам квест можна прочитати тут.
Фото з офіційної сторінки "Буковинські пластуни".
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/e96/e96e3183d822028616323e1966fa896984dbc058/14990991_1415621018455700_4903979259076724918_o.jpg)