В Чернівцях відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

На засідання розглядали проекти, які виграли в містобудівному конкурсі

Про головне

Галина Волощук

6 квітня в Чернівецькій міській раді відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Відповідно до рішень виконавчого комітету відбулися зміни у складі містобудівної ради. До складу ввійшли член виконавчого комітету Чернівецької міськради Антоніна Бабюк, депутат Володимир Бешлей та громадський активіст Андрій Олійник. Вікторія Діденко на сьогоднішній день представляє виконуючі обов’язки відділу охорони культурної спадщини.

Під час засідання архітектор В’ячеслав Обнявко представив проект детального плану території зі створення зони озеленення та відпочинку населення мікрорайону «Гравітон» за адресою вул. Руська, 267. Замовником проекту є громадська організація «Гравітон за Зміни». Під час презентації прозвучали зауваження щодо пішохідно-транспортної розв’язки, тому було вирішено розглянути можливість її змінити в робочому порядку та представити на громадське слухання. 

Також на засіданні Ярослав Бойко представив свій ескізний проект реконструкції торгового центру за адресою вул. Університетська, 7-Б. Замовник проекту стало мале приватне творчо-виробниче підприємство «Ізограф». Було вирішено продовжити розгляд даного проекту та організувати в департаменті містобудівного комплексу нараду, де буде більш зрозуміло, який об’єм можна охопити для проектування.  

Odoo CMS - велика картинка

За замовленням малого колективного підприємства «Поступ» архітекторка Наталія Грицаєва презентувала проект реконструкції нежитлових приміщень під спортивно-оздоровчий заклад з надбудовою та прибудовою за адресою вул. Руська, 64. Архітекторка представила два плани: один на зміну існуючої забудови, а другий на перспективу. Наталя висловила побажання розширити в деяких місцях вулицю Руську і створити громадські простори. Проект на зміну існуючої будівлі став причиною конфлікту, адже будівля є історичною, тому важливо її зберегти. За словами архітекторки, якщо забудовувати такі місця, наше місто втрачатиме історичну цінність. Отже, було вирішено подати від імені містобудівної ради до відділу охорони культурної спадщини звернення про вивчення юридичного питання про зміну статусу цієї будівлі та розпочати процедуру визначення цінності даної споруди з ініціативи архітекторки Лариси Вандюк.

Odoo CMS - велика картинка

Трансляцію засідання можна переглянути за посиланням

Фото Галини Волощук 

Схожі публікації