Україна звернулася до Міжнародного суду ООН з проханням підтвердити, що Росія зобов’язана скасувати заборону діяльності Меджлісу відповідно до наказу суду ООН від 19 квітня 2017 року
Таке звернення надіслало суду українське Міністерство закордонних справ, передає прес-служба відомства. Про це повідомляє "Громадське".
Минув рік, та, не зважаючи на чіткий припис наказу, Російська Федерація продовжує здійснювати заборону та перешкоджати діяльності Меджлісу. Вже зрозуміло, що Росія не збирається скасовувати дію дискримінаційної заборони діяльності Меджлісу , — зазначають в МЗС.
Дипломати наголосили, що текст наказу є абсолютно чітким, зрозумілим та вимагає негайного скасування заборони, відтак Україна принципово не погоджується з такою позицією.
Також наказ Міжнародного суду ООН зобов’язує Росію забезпечити доступ до освіти українською мовою та запобігати усім формам расової дискримінації.
У лютому повідомлялося, що Україна готує позов в Міжнародний суд ООН проти Росії щодо порушення Морської конвенції.
Україна знову зауважила, що дії РФ суперечать нормам міжнародного права.
Звертаємось до міжнародного суспільства із закликом наполягати на тому, щоб Російська Федерація дотримувалась норм міжнародного права, включаючи виконання обов’язкових наказів Міжнародного суду ООН, — підсумували у заяві.
Схожі публікації
Люди: Жан Побе
Про район російських письменників та недооцінене місце молодіжних тусовок
Читати даліГумор – це як кубик-рубик: ти крутиш його і в один момент він складається
Інтерв’ю з коміком Михайлом Поп’юком
Читати даліДень молоді у Чернівцях: струнний концерт та незвична локація
Про дводенну програму, особливості організації та фінансування Дня молоді
Читати даліУ Чернівцях провели лекцію-інтерактив про ООН та Цілі Сталого Розвитку
Основною ціллю організації є підтримка миру на планеті та розвиток дружніх відносин між країнами
Читати даліБіографія американського історика у розмовах про двадцяте століття
У Чернівцях презентували книгу розмов Тімоті Снайдера з Тоні Джадтом “Роздуми про ХХ століття”
Читати даліПавло Матюша презентував у Чернівцях поетичну збірку
«Париж. Сплін» стала дебютною книгою письменника
Читати далі