Угорщина пообіцяла заблокувати участь Порошенка у саміті НАТО

Саміт НАТО відбудеться у липні 2018 року

Про головне

Ярина Боринець

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто пообіцяв заблокувати участь президента Петра Порошенка в саміті НАТО, який відбудеться в Брюсселі в липні 2018 року

Про це голова МЗС Угорщини розповів угорським журналістам в Брюсселі, де він перебуває з візитом для участі в засіданні Ради Євросоюзу, передає DW.

Сійярто заявив, що Угорщина не підтримає проведення зустрічі міністрів оборони ЄС і України, запланованої на квітень, а також заблокує проведення комісії Україна - НАТО на найвищому рівні в липні, участь в якій повинен прийняти президент Петро Порошенко.

За його словами, Угорщина готова підтримати проведення згаданих зустрічей, але за умови, що Україна виконає ряд вимог. Зокрема, якщо Київ гарантує, що закон про освіту не вступить в силу до 2023 року і в нього будуть внесені суттєві зміни.

"Україна повинна гарантувати, що закон, який грубо порушує права меншин, до того часу не буде введений ні в якій формі, а протягом цього періоду Україна проведе необхідні консультації з угорською меншиною та реалізує те, що погоджено на цих переговорах".

Петер Сійярто, міністр закордонних справ Угорщини

Джерело фото

Схожі публікації