У Тернополі викрили злочинну схему по мінімізації штрафів, організовану податківцями

Двох податківців затримали на хабарі у 400 тисяч гривень

Про головне

Аліна Лісненко

У Тернополі викрили та задокументували злочинну схему по мінімізації штрафів, організовану податківцями, та затримали двох на хабарі у 400 тисяч гривень

Поліцейські з'ясували, що під час планової виїзної документальної перевірки працівники ДФС виявили численні порушення, за які правопорушник мав би сплатити до бюджету понад мільйон гривень, повідомляють Схеми.

Керівник одного з відділень Кременецької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області за 400 тисяч гривень неправомірної вигоди погодився вирішити це питання. Тобто «мінімізувати» штрафні санкції до 400 тисяч гривень.

24 жовтня у тернопільському ресторані оперативники затримали податківця. З сумки керівника відділення правоохоронці вилучили одержані ним гроші у якості хабаря. Крім того, затримали і державниого ревізора-інспектора Головного управління ДФС у Тернопільській області, який «забув» внести до акту перевірки деякі порушення.

Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка
Odoo CMS - велика картинка

В межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК, проводяться санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів справи, у приміщеннях податкової інспекції та фіскальної служби.

Наразі встановлюється коло осіб, які також можуть бути причетні до даної корупційної схеми.

Джерело фото

Схожі публікації