У Славутичі відбудеться перший арт-фестиваль, присвячений Чорнобилю (ВІДЕО)

Кошти від фестивалю передадуть жителям Чорнобильської зони

Про головне

Оксана Чорна

З 30 серпня по 1 вересня у місті Славутичі, що на Київщині, відбудеться перший фестиваль CHERNOBYLING

Про це повідомляє Укрінформ.

Організатори першого арт-фестивалю CHERNOBYLING хочуть згуртувати людей, небайдужих до історії зони відчуження, а також об'єднати світову спільноту у дослідженні теми Чорнобиля і його історії. За допомогою музики, мистецтва та різних форм активності фестиваль розповість про катастрофу і водночас дасть можливість глянути на неї з іншого боку.

Трьома основними напрямками фестивалю стануть геокешинг – туристична гра із застосуванням супутникових навігаційних систем; урбекс – індустріальний туризм, відвідання, дослідження і вивчення покинутих будівель і міст; а також різні види мистецтва - фото, музика.

За три дні фестивалю його відвідувачі зможуть послухати лекції учасників ліквідації і свідків аварії на ЧАЕС, поїхати на унікальну екскурсію найцікавішими місцями зони відчуження, міста Прип'ять.

Організатори – Славутицька міська рада, Асоціація туроператорів в Чорнобилі, Національний музей Чорнобиля в Києві, запросили з-за кордону та з України відомих вуличних художників (NeSpoon, Poland), фотографів (Тьєррі Ванхуйссе, Бельгія), геокешерів (Маріан Хекско, Чехія), дослідників урбаністичних та індустріальних об'єктів (Влад Вознюк, Україна).

Окрім українських гуртів "НАСТ", "...Та інші", у фестивалі візьмуть участь популярні гурти зі Словаччини (SIGNATURE), Чехії (MAAGA A ZDORP), Польщі (CINAMON).

Усі кошти від фестивалю будуть передані на допомогу самоселам – жителям Чорнобильської зони, які попри всі заборони, повернулися до своїх домівок.

 
 

Схожі публікації