У Росії студент МГТУ вбив свою подругу через нерозділене кохання

Студент залишив передсмертного листа

Про головне

Ярина Боринець

У ніч на 22 січня в квартирі в центрі Москви були виявлені тіла 19-річного студента МГТУ імені Баумана Артема Исхакова і його однолітки, студентки Вищої школи економіки Тетяни Страхової

За попередніми даними, за добу до цього Ісхаков вбив дівчину, з якою жив разом - через нерозділене кохання. Після цього хлопець детально описав в соцмережі, як і чому він це зробив, і наклав на себе руки, повідомляє "Meduza".

Ісхаков знімав квартиру разом зі своєю колишньою дівчиною Тетяною Страховою. Молоді люди постійно сварилися. Їх спільний знайомий багато разів був у них в гостях; він розповідає, що конфлікти починалися через будь-які побутові дрібниці, але справжньою їх причиною була "демонстративне байдужість Тані до Артема". В останні місяці ситуація погіршилася; Ісхаков розповідав близьким, що дівчина хотіла завести роман з його другом.

Вбивство сталося в ніч на 22 січня. Страхова пізно ввечері повернулася додому, Ісхаков чекав її на кухні. Коли дівчина йшла до себе в кімнату, він вдарив її кулаком в обличчя, потім бив ще, душив, вдарив ножем; також він згвалтував її.

Ісхаков докладно описав злочин на своїй сторінці "ВКонтакте". Текст був опублікований 22 січня о 18:53 (зараз вся сторінка видалена). Розповівши про злочин, Ісхаков написав, що сам збирається накласти на себе руки. Він також залишив послання кільком друзям, своїм батькам і батькам Страхової ("вибачте, що позбавив вас вашої єдиної дитини"), а також подякував психологам, які працювали з ним.

Злочин розслідує Слідчий комітет.

Джерело фото

Схожі публікації