У Києві запускають антикорупційну "гарячу лінію"

"Гаряча телефонна лінія" дозволить киянам анонімно повідомляти про корупцію в КМДА

Про головне

Аліна Лісненко

У Києві запускають антикорупційну "гарячу лінію"

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення антикорупційної "гарячої лінії".

Рішення підтримали 85 депутатів, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу Київради.

Окрема "гаряча телефонна лінія" дозволить киянам анонімно повідомляти про випадки корупції у виконавчому органі Київради (КМДА), райдержадміністраціях, комунальних підприємствах та установах місцевого рівня, йдеться у повідомленні.

"Такі процедури існують у всьому цивілізованому світі, відтепер будуть і у нас. Нова система має забезпечити повну анонімність викривачам, гарантії збереження конфіденційної інформації, унеможливлює викривлення чи втрату особливої інформації, встановлює чіткий алгоритм розгляду повідомлень про корупцію і порядку передачі їх на розгляд поліції чи спеціалізованих антикорупційних органів. За три місяці система має повноцінно запрацювати". 

Андрій Осадчук, ініціатор рішення

Повідомлення на гарячу лінію можна буде подавати в усній (за допомогою засобів телефонного зв’язку) або письмовій формі. Письмові повідомлення надсилаються за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, 01044, або безпосередньо передаються в Уповноважений підрозділ з поміткою "Гаряча лінія" або "Антикорупційна гаряча лінія". Письмові повідомлення також можуть бути надіслані на електронну адресу "гарячої лінії".

Приймаються повідомлення у робочі дні за розкладом роботи державних установ. У позаробочий час і у святкові та вихідні дні прийом дзвінків за телефоном гарячої лінії здійснюється за допомогою автовідповідача. Всі звернення за телефоном гарячої лінії підлягають аудіозапису, про що перед початком розмови робиться автоматичне повідомлення абоненту, який телефонує на гарячу лінію.

Джерело фото

Схожі публікації