Виставка, присвячена її творчості, відкриється 18 листопада у галереї "Sweet Art".
Відомою Маргарет Шютте-Лігоцкі стала завдяки своєму проекту «франкфуртської кухні», яку зараз можна побачити майже в кожній квартирі. Архітекторка багато працювала у колишньому Радянському Союзі.
У 1993 року в Австрійському музеї прикладного мистецтва у Відні відбувається перша виставка, присвячена творчості архітекторки. Виставка перекладена на українську та надрукована за сприяння Австрійського культурного форуму. В Україні вперше була презентована на архітектурному фестивалі у Києві CANactions у травні 2016 року, пізніше експонувалася в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Незабаром її можна буде побачити і в Чернівцях. Офіційне відкриття 18 листопада заплановане на 16 годину.
"Маргарет Шютте-Лігоцкі перша австрійська жінка архітекторка, на виставці будуть представлені інформаційні стенди про неї та її життя".
Наталія Богомаз, директорка галереї
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/1ba/1ba8c075b524faca2ccb0eb62d9772d24dce000c/6.jpg)