У Чернівцях відбувся суд у справі Олени Пушкової

Начальника відділу охорони культурної спадщини звинувачують в отриманні неправомірної вигоди

Про головне

Аліна Лісненко

У Першотравневому суді міста Чернівці 18 жовтня відбувся розгляд справи щодо взяття Оленою Пушковою хабаря

За словами Пушкової, вона досі перебуває на посаді, але у відпустці.

Олену Пушкову звинувачують у взятті неправомірної вигоди у розмірі 1200 доларів. 10 червня 2017 року Олену Пушкову суд відсторонив від посади начальника відділу охорони культурної спадщини до 11 серпня 2017 року. Термін запобіжного заходу закінчився, а прокурор не встиг подати клопотання щодо продовження терміну відсторонення Пушкової з посади.

"Прокурор у своєму клопотанні посилається на кілька моментів, які на його думку дають право суду відсторонити від посади. Перше, вчинення щодо неї тяжкого злочину. Але в той же час тільки це не може бути підставою для відсторонення від посади, слід враховувати з іншими компонентами. Проте зазначені ризики у клопотанні, з яким прокурор звертається до суду, відсутні".

Адвокат обвинуваченої

За словами адвоката, прокурор посилається на те, що Пушкова може впливати на свідків, коли повернеться на посаду, втім у справі зазначених свідків немає взагалі.  

Після перерви, суддя оголосив рішення суду: відсторонити від посади начальника відділу охорони культурної спадщини терміном на 2 місяці, а також призначити досудове розслідування. Наступне судове засідання відбудеться 27 жовтня о 10:30.

Odoo CMS - велика картинка

Журналісти Weche взяли коментар у пані Пушкової щодо розгляду цієї справи:

"-Повністю замовна справа.
-Тобто на вашу думку, усі звинувачування несправедливі?
-Однозначно!" 

Олена Пушкова

Відео судового засідання можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, за отримання неправомірної виходи у розмірі 1200 доларів Олені Дмитрівні загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з неможливістю обіймати посаду та з конфіскацією майна. 

Фото Ярини Боринець

Схожі публікації