Участь у відкритті взяв Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло
1 грудня у приміщенні Чернівецької обласної ради відкрилася виставка "За волю та незалежність".
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/3c8/3c813a669dc77e7d591905c4fa593a10302287e8/15310987_1272396822831963_849816378_o.jpg)
Також там відбувся спільний брифінг голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та Генерального консула Угорщини в Ужгороді пана Йожефа Бугайла. Вони говорили про Героїв Революції і визвольну боротьбу в Угорщині в 1956 році. В їхню честь і підготували виставку.
Фото Максима Козменка.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/fdd/fdd8dc99136f22373b9ab0c4c81e789f5174a1e7/15271692_1272396866165292_932388621_o.jpg)