Трамп задумався про зміну радника з національної безпеки і глави адміністрації президента - ЗМІ

У Білому домі відмовилися коментувати інформацію про відставку

Про головне

Ярина Боринець

Президент США Дональд Трамп може незабаром звільнити радника з національної безпеки Ейч Ар Макмастера і главу адміністрації Джона Келлі

Про це з посиланням на анонімні джерела повідомляє CNN, передає "Meduza".

Крім цього Трамп також роздумує над звільненням міністра у справах ветеранів Девіда Шулкіна. На його місце можуть призначити міністра енергетики Ріка Перрі.

Нові перестановки в адміністрації, за даними CNN, можуть відбутися протягом тижня. У Білому домі відмовилися коментувати інформацію про відставки.

"Незалежні консультанти розмовляли з можливими кандидатами на заміну голові адміністрації Джону Келлі, розповів CNN один з таких кандидатів. Але відставка Келлі здається менш вірогідною, ніж Макмастера. Трамп публічно хвалив голову адміністрації, виступаючи в Каліфорнії у вівторок".

CNN

Макмастер, як і звільнений 13 березня держсекретар Рекс Тіллерсон, є прихильником угоди щодо іранської ядерної програми, яку Трамп неодноразово критикував.

Сам Макмастер став радником з національної безпеки незабаром після інавгурації Трампа, тому що президент незабаром після приходу в Білий дім звільнив Майкла Флінна, який обіймав цю посаду.

Джон Келлі очолив адміністрацію Трампа влітку 2017 роки після низки перестановок, в ході якої пішов перший глава адміністрації Райнс Прібус.

Джерело фото

Схожі публікації