5-го квітня у Steinbarg Gallery & Cafe відкрилась фотовиставка «Crooked Narratives»
Сабіна Суру, авторка робіт, живе і працює в Бухаресті. Вона активно займається фотографією та інтермедіа.
«Це моя перша виставка за межами Румунії, і це дуже хороший початок. Я багато працюю з аналоговою фотографією, оптичними об’єктами та відео. Усі ці напрями хочу сьогодні показати в Чернівцях. На моїх фотографіях зображені руки танцівниці, яка сьогодні знаходиться тут, і з нею можна поспілкуватися».
Сабіна Суру, авторка виставки «Crooked Narratives»
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/858/85845a68a2ffbbdc63ee923ec49d6059e9a74b57/65F984C4-994D-4971-96E9-658EB6BA3A67.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/6f4/6f4e9f951d7c3523e144a74644e1187e248720ff/F0582C56-1440-4544-8CB7-FEC03DC00FDB.jpeg)
Перед офіційним відкриттям виставки Сабіна показала відео, на якому її знайома танцівниця виконує балетні па руками. Ці рухи зафіксовані на фотографіях мисткині в чорно-білому кольорі. Якщо дивитися на них по черзі, то складається ілюзія руху.
Окрім фотографій та відео проекції, Сабіна працює з оптичними об’єктами. Це ті самі зображення, але об’ємні у 3D. Сабіна презентувала під час відкриття виставки 4 композиції з фотографій, на які потрібно дивитися крізь скляну призму вигнутої форми під різним кутом.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/243/2436d89841df6e4558ee47548b5d216d314d416a/EF27AFC6-B539-4358-B7D7-71880AD4B09F.jpeg)
«Мені сподобався її підхід до композиції про те, що у світі немає нічого статичного. Тут можна дивитися на фотографії через скло, повертати зображення, роздивлятися їх із різних ракурсів. Тоді буде створюватися ілюзія, що зображення справді рухаються, наче в танці. Це елементарні закони фізики, але у поєднанні з фотомистецтвом, виглядає цікаво».
Інна Дутчак, відвідувачка виставки «Crooked Narratives»
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/97f/97fdd3fda562bbd1599824f3ebf34168788da5fd/B310D66A-3B20-4C29-91D3-BD416DB16580.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2ac/2ac085862f01a282c5dad477a9abde5187b05012/790BD73E-1BC1-44E5-8F94-E8A189DE6197.jpeg)
Виставка триватиме до 23 квітня.
Трансляцію з відкриття події дивіться на сторінці Weche у Facebook.
Фото Анастасії Бойчук