Прем'єр Іспанії Маріано Рахой закликав сенаторів підтримати пряме правління над Каталонією, через загострення кризи у регіоні після рефендуму про незалежність
Він сказав, що хоче відсторонити каталонського лідера Карлеса Пучдемона, його віце-президента та всіх міністрів.
Про це повідомляє BBC.
Прем'єр також під час своєї промови у сенаті звинуватив каталонський уряд у розколі сімей та суспільства.
"Каталонцям варто захищатися не від того, що вони називають "іспанським імперіалізмом", а від меншості, яка у нетолерантний спосіб оголошує себе власником Каталонії і розглядає її історію, культуру та почуття, як окреме явище, хоча вони є спадщиною громади".
Маріано Рахой, прем'єр Іспанії
Мадрид планує ввести в дію 155-ту статтю, щоб "відновити законність" після референдуму про незалежність Каталонії 1 жовтня. Досі її жодного разу не застосовували. Тоді більшість, за даними каталонської влади, проголосувала за відділення від Іспанії.
Влада Іспанії хоче провести в Каталонії дострокові вибори упродовж шести місяців. Пан Рахой також заявив, що Мадрид не відбирає в Каталонії статусу автономії.
Схожі публікації
У Чернівцях провели лекцію-інтерактив про ООН та Цілі Сталого Розвитку
Основною ціллю організації є підтримка миру на планеті та розвиток дружніх відносин між країнами
Читати даліЯрослав Грицак презентував книгу “Нарис історії України: Формування модерної нації XIX-XX століття”
Книга написана доступною мовою без прикрас та перебільшень
Читати даліУ Чернівцях читатимуть вірші про Париж та Пауля Целана
22 червня відбудеться презентація дебютної поетичної збірки Павла Матюші «Париж.Сплін»
Читати даліКерівниця фонду Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон презентувала книгу рецептів
У книзі зібрані всі рецепти українських страв, які родина відтворила живучи в Америці
Читати даліПоетичні читання в Решетилівці, творчий вечір Ади Роговцевої та винний вечір у Полтаві
Чим відзначився перший день Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava
Читати даліУ Полтаві стартує Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava
Програма фестивалю 2019
Читати даліУ Чернівцях відбулася зустріч із німецьким письменником Гансом Берґелем
Колишній політичний в’язень розповів про європейську літературу на Буковині
Читати даліСтуденти УАЛу організували виставку з біографічними історіями чернівчан
Учасниками проекту «Бумеранг» стали 5 людей літнього віку
Читати далі