Традиційно, 21 вересня, за ініціативи іміджевої групи БДМУ студенти та викладачі університету відзначають у Чернівцях День миру
Про це повідомив Чернівецький промінь.
Понад 180 студентів усіх факультетів пройшли Ходою миру з вулиці О. Кобилянської до Театральної площі.
Під час Ходи учасники роздавали перехожим власноруч виготовлених паперових голубів миру та листівки з побажаннями добра й спокою в родинах, в країні та світі. Завершилась Хода біля стін адміністративного корпусу БДМУ, де студенти, побажавши всім миру, розгорнули прапор України.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/953/9539e7b8297f24e54f878cfe57af042b0e626aeb/1506072656_21617777_877562735731795_6503306781142874939_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/3ff/3ff9071b8eaec683472f8f34971f109278b94c62/1506072679_21616240_877562755731793_1835855541361065392_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2f2/2f29aa0685b2e79908a358be142aad1c24a96868/1506072711_21616301_877562879065114_1091351569921596974_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/58e/58e803eed3dca6f5724998a70c436d4d18b568c9/1506072905_21616202_877562872398448_194189268438819660_n.jpg)