19 квітні в Літературному целанівському центрі Інна Любастова презентувала книгу “В двух измерениях живу”
Це перша книга авторки, куди увійшли вірші, написані протягом життя. Книгу видали у Вижниці, де авторка навчалась у художньому училищі. Також під час заходу презентували аудіоверсію віршів у виконанні Ірини Українець та провели розіграш трьох книг.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b0f/b0f493c35e34610f6f873ecd4d0f89ff4d74398a/08E1A70C-1D45-495D-BDBA-E407FA695BAF.jpeg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/36b/36b5d210d781e4079ac75ee744c7b2261d4f83a0/317F0996-A23C-42AA-BCBC-818465D250CA.jpeg)
“Така назва, бо я не пишу вірші. Коли наступають дуже емоційні моменти в житті, я просто переходжу у такий стан душі, коли я їх просто чую і записую. Тому і назва така: “В двух измерениях живу”. Один світ – звичайний, де треба працювати і вчитися, а інший – той, де я відчуваю кохання, ніжність, і пишу про це”.
Інна Любастова, поетеса
На думку авторки, головною причиною зміни настрою віршів є переломні моменти. Саме творчість їй допомогла пережити усі негаразди.
“У книгу увійшли вірші, які я писала з 10-ти років до сьогодні. Багато віршів спеціально залишила без корекції, щоби кожна людина змогла відчути світ дитини”.
Інна Любастова, поетеса
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d22/d22e30c5d6e05ed9214d6f4c8e0e25db6c8773d7/889797C0-BC81-4A6D-8EF5-90E098D341C1.jpeg)
Ініціатором видати книгу стала подруга авторки. Саме вона змусила Інну повірити у свій талант та внесла частину коштів на друк книги.
Фото Анастасії Бойчук