ПА НАТО ухвалила проект резолюції проти використання інформації як зброї (ДОКУМЕНТИ)

Ухвалений проект резолюції "Протистояти використанню інформації як зброї"

Про головне

Яна Вичавка

Парламентська асамблея НАТО ухвалила в понеділок проект резолюції "Протистояти використанню інформації як зброї", у якій ідеться про загрози Росії в інформаційній сфері поруч із загрозами "Ісламської держави"

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook голова постійної делегації у ПА НАТО народний депутат України (БПП) Ірина Фріз, передає Укрінформ.

"ПА НАТО ухвалила проект резолюції "Протистояти використанню інформації як зброї". В резолюції загрози в інформаційній сфері з боку Росії стоять поруч із загрозами з боку "Ісламської держави". 

 Ірина Фріз, голова постійної делегації у ПА НАТО народний депутат України (БПП) 

Депутат також додала, що в резолюції країни Альянсу публічно визнають, що кампанія з дезінформації та підриву спрямована на послаблення та дестабілізацію євроатлантичного співтовариства.

За словами Фріз, уперше країни Альянсу публічно визнають, що кампанія з дезінформації спрямована на послаблення та дестабілізацію євроатлантичного співтовариства та його інтеграційних процесів. У проекті резолюції є заклик збільшити фінансування інституцій Альянсу та спільних установ в інформаційній сфері, зокрема Відділу публічної дипломатії НАТО та відповідних центрів компетенції (COE).


Схожі публікації