У підрозділи Чернівецького прикордонного загону прибуло кілька десятків військовослужбовців Національної гвардії
Як повідомляє прес-служба МВС України, нацгвардійці служитимуть для посилення охорони державного кордону та протидії незаконним діям правопорушників.
На підсилення охорони кордону прибули нацгвардійці із гірсько-патрульної роти. Вони вивчали досвід жандармерії Румунії щодо функціонування підрозділів з охорони громадського порядку в гірській місцевості, а також навчалися забезпечувати безпеку громадян і туристів у гірсько-лісистій місцевості.
Варто зазначити, що військовослужбовці Національної гвардії вперше долучаються до охорони державного кордону в межах відповідальності Чернівецького прикордонного загону. Це дасть змогу значно посилити та ущільнити охорону даного напрямку кордону.
"На сьогоднішній день гірсько-патрульна рота Національної гвардії України – новостворений, молодий підрозділ зі специфічними функціями. Такі завдання не виконує жодне військове формування. В той же час для прикордонників та гвардійців така взаємодія не є новою. До цього військовослужбовці двох відомств спільно забезпечували посилення системи охорони українсько-молдовського кордону на Придністровському сегменті".
- прес-служба МВС України
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/04c/04cf39ec24bb110af7b6bbef95ba16c1e7d9b00b/derzhavn_2.jpg)