Хірург в Англії випік власні ініціали на печінках паціентів

Чоловіка засудили до 120 годин громадських робіт та 10 тисяч фунтів стерлінгів штрафу

Про головне

Аліна Лісненко

В Англії хірурга, який випік власні ініціали на печінках двох пацієнтів під час операцій, засудили до 120 годин громадських робіт та 10 тисяч фунтів стерлінгів штрафу

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Sky News.

53-річний Саймон Брамхолл визнав свою вину за двома обвинуваченнями, а суддя зазначив, що він «зрадив довіру пацієнтів».

Прокурори заявили, що хірург використовував аргоновий промінь, щоб залишити свої ініціали на печінці двох пацієнтів наприкінці операцій з трансплантації в лютому та серпні 2013 року.

Одна з печінки прижилася (з причин, не пов'язаних з діями Брамхолла), після чого інший хірург виявив на ній випалені «СБ». Лікар сфотографував знахідку, йдеться у повідомленні.

Брамхолл, який працював у Бірмінгемській лікарні королеви Єлизавети подав у відставку в 2014 році.

Одна з жертв хірурга заявила про те, що досі страждає від завданої їій психологічної шкоди. Медсестра, яка бачила дії хірурга, розповіла, що запитала його, що він робить, і він відповів: «Я роблю це».

Брамхолл розповів суду як він зробив відбитки.

Суддя К. К. Пола Фаррера засудив Брамхалла до 12 місяців громадських робіт з 120 годин неоплачуваної роботи та наклав штраф у розмірі 10 000 фунтів стерлінгів. Також суддя визнав, що «це була поведінка, яка виникла внаслідок професійної зарозумілості такого масштабу, що вона переросла у кримінальну поведінку».

Джерело фото

Схожі публікації