Хакерське угруповання, що називає себе Prosox and Kuroi'sh, зламала групу музичних каналів Vevo на YouTube
Про це повідомляє BBC.
Зокрема, вони підмінили найпопулярніший ролик в історії сервісу, кліп на пісню "Despacito" пуерторіканських виконавців Луїса Фонса і Дедді Янки, власним роликом, на якому зображені невідомі в масках зі зброєю в руках.
В описі відео було написано "Звільніть Палестину". Після хакерської атаки кліп "Despacito", який мав більше п'яти мільярдів переглядів на YouTube, був вилучений.
Крім того, в результаті хакерських дій були змінені назви і вихідні дані популярних кліпів інших виконавців, зокрема, Шакіри, Тейлор Свіфт, Селени Гомес і Дрейка. Всі ці ролики виходили на Vevo.
Схожі публікації
Новий сайт Міненергетики та вугільної промисловості взламали хакери
Усі дані сайту зашифровано
Читати даліПоліція вважає побутовий конфлікт основною версією стрільби в штаб-квартирі YouTube
3 квітня в штаб-квартирі YouTube в Сан-Бруно сталася стрілянина
Читати даліУ штаб-квартирі YouTube сталася стрілянина
Стрільцем в штаб-квартирі YouTube виявилася жінка
Читати даліХакери вкрали дані 150 мільйонів користувачів додатку MyFitnessPal
Under Armour Inc розіслала листи всім користувачам з проханням поміняти пароль в додатку MyFitnessPal
Читати даліТрамп продовжив санкції проти Росії через кіберзагрози ще на рік
У квітні 2015 року адміністрація тодішнього президента Барака Обами ввела ці заходи, щоб впоратися з надзвичайною загрозою національній безпеці
Читати даліУкраїнського хакера затримали за взлом світових банків та готелів
Українець входив до міжнародного хакерського угрупування "Cobalt", члени якого причетні до масових атак на різноманітні світові банки
Читати даліНа сайті Гідрометцентру знайшли програму для прихованого майнінгу криптовалюти
Невідомо, чи був прихований майнінг на сайті результатом хакерської атаки
Читати даліІзраїльська компанія заявила про злом iPhone X
Cellebrite має контракти з багатьма американськими федеральними відомствами
Читати далі