Італія висилає двох російських дипломатів

Італія висилає дипломатів у відповідь на отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Британії

Про головне

Аліна Лісненко

Італія також висилає двох російських дипломатів

Італія висилає двох російських дипломатів у відповідь на отруєння Сергія Скрипаля та його доньки у Британії, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на "ANSA".

"Відповідно до висновків, прийнятих Європейською Радою 22 і 23 березня, на знак солідарності зі Сполученим Королівством та у координації з європейськими партнерами та союзниками НАТО міністерство закордонних справ сьогодні повідомило про рішення протягом тижня вислати з території Італії двох працівників посольства Російської Федерації в Римі, акредитованих у дипломатичній місії". 

МЗС Італії

Раніше президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що 14 країн-членів Євросоюзу вирішили вислати ряд російських дипломатів у відповідь на застосування Росією бойової хімічної речовини у британському Солсбері, де 5 березня був отруєний колишній подвійний агент, екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його донька Юлія, йдеться у повідомленні.

Про вислання російських дипломатів наразі вже оголосили Данія, Естонія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія та Україна.

Джерело фото

Схожі публікації