Командування стратегічних військ Індії у вівторок в черговий раз успішно випробувала балістичну ракету малої дальності Agni-I, здатну нести ядерний боєзаряд
Про це повідомляє телеканал Zee News.
Пуск був проведений в 8.30 за місцевим часом з полігону на острові Абдула Калама біля берегів штату Орісса. Останні випробування ракети відбулися в листопаді 2016 року.
Розроблена Індійської організацією оборонних досліджень і розробок (DRDO) ракета Agni була вперше випробувана 25 січня 2002 року, ракета вже перебуває на озброєнні. Дальність ракети Agni-1 становить 700 кілометрів. Вона важить близько 12 тонн і здатна нести ядерний або звичайний боєзаряд вагою близько тонни.
Схожі публікації
КНДР почала демонтувати ядерний полігон
Полігон Пунгері розташований в районі гори Пектусан неподалік від кордону з Китаєм
Читати даліСмертельне ДТП в Індії: шкільний автобус зіткнувся з поїздом
Загинуло 13 дітей, ще вісім учнів отримали поранення
Читати даліСправа "Вікторії": Вихователька отримала умовний термін
Від відбування покарання виховательку звільнили з дворічним випробувальним терміном
Читати даліАвіакомпанії відмовилися від польотів над Сирією в очікуванні ракетного удару
Американський президент Дональд Трамп раніше пообіцяв "силову відповідь" президенту Сирії Башару Асаду
Читати даліНа півдні Одеської області розпочалися державні випробування ракетного комплексу "Вільха"
Державні випробування "Вільхи" проходитимуть у декілька етапів
Читати даліВ Індії 22 вагона поїзда з пасажирами покотився зі станції: зупинити їх вдалося через 12 кілометрів
Семеро співробітників залізниці відсторонені від роботи на час розслідування
Читати даліАмериканець зробив перший політ, щоб довести, що Земля плоска
Перший запуск ракети Хьюза повинен був відбутися в листопаді 2017 року, але був відкладений в останній момент
Читати далі