Японія та Австрія не визнали голосування на "виборах" президента РФ у Криму

Україна передала ЄС список 140 осіб, причетних до організації "виборів" у Криму

Про головне

Аліна Лісненко

Уряд Японії не визнає голосування в окупованому Росією Криму на так званих президентських виборах РФ

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на заяву посла Японії в Україні Шігекі Сумі. 

"Японія підтримує територіальну цілісність та суверенітет України і не визнає спроби зміни статус-кво силовими методами. Таким чином, Японія не визнає незаконної анексії Криму Російською Федерацією у березні 2014 року, тому відповідно і не вважає дійсним проведення в Криму так званих президентських виборів Російської Федерації 18 березня 2018 року". 

Шігекі Сумі, посол Японії в Україні

Міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль також заявила про те, що голоси, віддані на виборах президента РФ у анексованому Криму, не можуть вважатися дійсними, передає "Європейська правда".

"Що стосується дебатів в Україні про перевибори президента Путіна, я помітила, супроводжуючи минулого тижня президента Ван Дер Беллена у поїздці до України, що цю тему знову і знову обговорюють". 

Карін Кнайссль, міністр закордонних справ Австрії

У той же час міністр закордонних справ України Павло Клімкін передав головам МЗС країн ЄС список зі 140 прізвищ осіб, залучених до організації та проведення незаконних "виборів" у Криму, повідомляє "Громадське" з посиланням на заяву політичного директора МЗС України Олексія Макеєва у коментарі "Lb.ua".

"Ми передали європейцям список з понад 140 осіб, залучених до проведення незаконних виборів в Криму".

Олексій Макеєв, політичний директор МЗС України

Джерело фото

Схожі публікації