Дев'ять поліцейських постраждали в сутичці з вболівальниками в Маріуполі

Напередодні на стадіоні зібралися близько 10 тисяч уболівальників, які прийшли спостерігати за матчем між київським "Динамо" і місцевим "Маріуполем"

Про головне

Ярина Боринець

Дев'ять поліцейських постраждали в Маріуполі через сутички з футбольними фанатами під час матчу між "Маріуполем" і київським "Динамо"

Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

Раніше ЗМІ повідомили, що під час футбольного матчу в Маріуполі, на який приїжджав президент України Петро Порошенко, між уболівальниками і поліцейськими відбулися зіткнення.

"Під час забезпечення безпеки на матчі "Маріуполь" - "Динамо" постраждали дев'ять поліцейських".

прес-служба Національної поліції

Odoo CMS - велика картинка

У відомстві додали, що є інформація про постраждалих серед журналістів, однак її поки перевіряють.

Odoo CMS - велика картинка

За даними правоохоронців, напередодні на стадіоні зібралися близько 10 тисяч уболівальників, які прийшли спостерігати за матчем між київським "Динамо" і місцевим "Маріуполем" в рамках 25 туру прем'єр-ліги України з футболу. Зіткнення почалися в середині другого тайму. Фанати на трибунах запалили димові шашки і застосували петарди, в цілях безпеки поліцейські вивели порушників за межі стадіону. Однак інші вболівальники встали на їх захист, вибігли зі стадіону і "почали кидати в бік правоохоронців та службовий автотранспорт камені".

Odoo CMS - велика картинка

Порушено кримінальні справи за статтями "опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу", "погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу".

Джерело фото

Схожі публікації