Детективи НАБУ провели обшук у Мін'юсті законно - прес-служба

Працівники НАБУ також обшукали квартиру та авто чиновниці міністерства

Про головне

Аліна Лісненко

Детективи Національного бюро 8 грудня проводили невідкладні слідчі дії (обшук) у службовому кабінеті одного з посадовців Міністерства юстиції України

Про це повідомляється на офіційному сайті НАБУ.

Невідкладність слідчої дії була обумовлена оперативною інформацією про ризик знищення документів, які мали бути надані Мін'юстом в рамках розслідування детективами НАБУ кримінального провадження.

Доступ до зазначених матеріалів детективам НАБУ санкціоновано 23 листопада 2017 року слідчим суддею Солом’янського районного суду міста Києва. Відповідно до цієї ухвали, Мін'юст був зобов’язаний надати запитувані відомості до Національного Бюро. Проте ввечері 7 грудня детективи отримали оперативну інформацію про те, що частина запитуваних документів знищується. В результаті обшуку ця інформація підтвердилась, залишки документів вилучено, йдеться у повідомленні.

Крім того, 8 грудня детективи НАБУ провели санкціонований обшук за місцем проживання одного з посадовців Мін'юсту, під час якого в приватному помешканні вилучено службові документи, які міністерство мало надати НАБУ на виконання ухвали суду. Відтак, замість робити емоційні заяви, Міністерству юстиції варто було б з’ясувати, чому службові документи, які мали бути надані НАБУ на виконання ухвали суду, опинилися вдома у співробітника.

Нагадаємо, перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька повідомила про те, що детективи «увірвались до будівлі о 7:15» ранку, і при цьому не надали ухвалу суду про дозвіл на обшуки.

Джерело фото

Схожі публікації