Банда "Торпеди": суд арештував постачальника тітушок

Банда причетна до 9 злочинів

Про головне

Яна Вичавка

Уманський міськрайонний суд Черкаської області обрав одному з організаторів банди "Торпеди", що причетна до 9 злочинів у 2016-2017 роках на грунті ксенофобії, релігійної нетерпимості та міжнародних конфліктів, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін, передає Укрінформ.

"Сьогодні вже третьому із затриманих "бомбістів" Уманський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Якщо два попередніх були простими виконавцями злочинних наказів свого лідера за грошову винагороду та через страх перед ним, то цей покидьок - один з організаторів злочинного угруповання, яке причетне до скоєння ряду террористичних актів на території України: вибух 24 серпня 2017 року на вул. Грушевського у Києві, коли тяжкі тілесні ушкодження отримали близькі Героя України Валерія Чибінєєва; вибух на території Посольства США в Україні; нещодавній вибух в Умані".

 В'ячеслав Аброськін, заступник голови Нацполіції 

За його словами, цей чоловік був активним прихильником антимайдану, зокрема "постачальником тітушок".

"Деякі члени зазначеного терористичного угруповання кинулися тікати, але затримання їх обов'язково станеться. Це лише питання часу. Попереду ще багато роботи, аби всі учасники цієї кримінально-терористичної спільноти постали перед судом". 

 В'ячеслав Аброськін, заступник голови Нацполіції 

Джерело фото

Схожі публікації