На Сході України від початку АТО загинули 79 буковинців.
6 грудня - День Збройних Сил України. Цього дня у чернівецькому Будинку офіцерів організували урочистості для учасників АТО. Розпочали із хвилини мовчання.
Із професійним святом привітали присутніх і вручили грамоти. Одним із перших грамоти отримали керівники Національної поліції в Чернівецькій області, СБУ в Чернівецькій області, Чернівеького прикордонного загону та заступнику міського голови, який теж пройшов службу в АТО.
Загалом 4 тисячі буковинців вже пройшли війну, 700 наразі перебувають на Сході України за контрактом.
Джерело фото.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/64e/64e2d8c8a4c1e54cd7ede8a64d25bcf578686d53/25_den_zbrojn_3.jpg)