Творча зустріч за участі Сергія Пантюка та Олексія Бика

23.03.2017 16:00 по 23.03.2017 19:00 (Europe/Kiev)

--Центральний палац культури--

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 23 бер. 2017 р., 16:00 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

Центральний Палац культури запрошує чернівчан та гостей міста на творчу зустріч-презентацію книг за участі Сергія Пантюка та Олексія Бика, яка проходитиме 23 березня 2017 року в приміщенні малого залу Палацу (2 поверх). Вхід вільний, початок о 16.00 годині.

В рамках заходу Сергій Пантюк презентуватиме свою нову поетичну збірку «Так мовчав Заратустра», а Олексій Бик – поетичну збірку «Вірші на руці». В програмі також виконання творів під акустичну гітару.Учасники зустрічі матимуть змогу не лише поспілкуватись з авторами, а й придбати їх нові книги, що складаються з поезій, народжених війною і серцем, а також взяти участь у автограф-сесії.

Сергій Пантюк – письменник, поет, видавець, видавець, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій на сході України у складі добровольчого батальйону ОУН. Він також є членом Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, організатором щорічного поетичного фестивалю «Віршень», історія якого розпочиналась в Чернівцях під назвою поетичного фесту «Під знаком Водолія» ще у 90-х роках минулого століття.Олексій Бик – журналіст, поет, видавець, журналіст, громадський діяч, боєць ДУК «Правий сектор». Є автором відомої пісні «Добровольці», що став саундтреком до фільму «Добровольці Божої чоти».

Де

Центральний палац культури

Коли

Від 23.03.2017 16:00
До 23.03.2017 19:00

Організатор

Центральний палац культури

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #Пантюк