Riasni Drova Consort / Sushinsky / Dzestra

30.06.2017 20:00 по 30.06.2017 22:00 (Europe/Kiev)

Чернівці, Україна

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 30 черв. 2017 р., 20:00 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

30 червня у Чернівцях відбудеться виступ Riasni Drova Consort, Sushinsky та Dzestra

Riasni Drova Consort
(experimental, free improvisation, baroque noise)
«Рясні Дрова Консорт» — львівський імпровізаційний колектив, що існує з 2010 року, переважно у форматі напів-акустичного тріо Ярослава Ільницького, Андрія Орла та Олега Воробйова. Музика колективу тримається вільних форм, які тяжіють як до нойзу, так і до камерної музики чи колискової.

Андрій Орел (гітара, клавіші, вокал) є учасником харківсько-львівських free-noise колективів Noah Coward та Hokkei Ensemble, співпрацює та виступає з гуртом W.B.B.B. Неодноразово брав участь у різних проектах та виступах спільно з Юрієм Яремчуком. Записувався і видавався разом з Брюно Дюпланом, Пауло Шаґасом та ін., а також соло.

Олег Воробйов (препарована гітара) є спеціалістом з нетрадиційних технік звуковидобування та модифікації свого інструменту, внаслідок чого акустична гітара перетворюється на інші об'єкти. Співпрацював з Пьотром Табакєрніком, Юрієм Яремчуком та театрами "Арабески" і "Коло".

Ярослав Ільницький (барокова флейта, саксонет, псалтир, арфа, вокал) задіяний у давній/бароковій музиці з кінця 1980-х, був учасником ансамблів "Excelsior", "Leopolita", "Vita Nova", "Зелені рукави", "Львівські менестрелі", епізодично співпрацював з "Silva rerum", "Durham Baroque" та ін.

Музика колективу видавалась на касетах та CD-R на лейблах A Beard of Snails (Данія), ~taqueOT (Україна), Nexsound (Україна), We Have No Zen! (Україна), /cae-sur-a/ (США), Swollen Avantgarde (Італія). Перша вінілова платівка готується до видання цього року на лейблі Last Visible Dog (США/Нова Зеландія).

riasnidrova.wordpress.com

riasnidrovaconsort.bandcamp.com


Alexander Sushinsky
(free improvisation)
Олександр Сушинський (акустична гітара) — український імпровізаційний музикант, куратор, організатор фестивалів експериментальної музики, засновник лейблу da_sein_rec., що випускає музику за напрмяками: сучасна композиторська і сучасна імпровізаційна музика. Виступав разом з Юрієм Зморовичем, Марком Токарем, Олександром Фразе-Фразенком.

estheticlab.tumblr.com

daseinrec.bandcamp.com


Коли: 30 червня о 20:00

Де: театр «Гердан» (вул. Поповича, 4)

Квиток: добровільний внесок: 1,8 €

Кількість місць обмежена

З приводу запрошень звертатись в галерею SweetART (вул. Штейнбарга, 23) або за тел. +380 066 1709712.

Де

Театр-студія "Гердан"
вул. Поповича, 4
    Чернівці
    Україна

Коли

Від 30.06.2017 20:00
До 30.06.2017 22:00

Організатор

Dzestra

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #го«вічеінфо»