Презентація збірки поезій «23» Андріани Фединчук

18.04.2018 18:30 по 18.04.2018 20:00 (Europe/Kiev)

Чернівці,

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 18 квіт. 2018 р., 18:30 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

18 квітня о 18:30 в Літературному целанівському центрі відбудеться презентація збірки поезій «23» Андріани Фединчук

Протягом 22-х років бажання малювати та писати вірші завжди йшли пліч-о-пліч у житті авторки. Андріана ніколи не могла дати собі відповідь, що їй подобається більше. Після закінчення школи вибір було зроблено на користь малювання, але навчання на відділі Графічного дизайну у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва дозволило їй більше дізнатися про структуру книги, художні вимоги, мистецтво ілюстрації та оформлення сторінок. Бажання безперервного вдосконалення не дало Андріані залишити улюблену справу – писати вірші. Складні життєві ситуації, роздуми та боротьба постійно надихали на нові рядки, у яких була тільки правда.

Презентація збірки поезій – це готовність відкрити людям свою душу, продекламувати свої думки, дозволити зрозуміти те, що ховалося на сторінках вірних записників. 

Збірка поезій «23» - перша збірка авторки. Сторінки цієї книги просякнуті правдою, емоціями, журбою, силою, життям. Вірші, які увійшли до збірки, були написані в найважливіший час формування світогляду поетеси і тому вони є своєрідною автобіографією.

У збірці поезій зосереджено дві сторони мистецтва – те, що ми можемо прочитати і побачити. Ілюстрації виступають у ролі психологічного портрету до вистражданих та пережитих рядків. 

Бажання творити – це непереборний імпульс і неймовірне досягнення митця. Це готовність піддатися своїм емоціям та відчуттям, упорядкувати всі думки, співставити їх з переживаннями і втілити у своє творіння. І згодом прийняти важливе рішення – явити Світу свою творчість.

Де

Літературний целанівський центр
вул. Кобилянської, 51
    Чернівці

Коли

Від 18.04.2018 18:30
До 18.04.2018 20:00

Організатор

Літературний целанівський центр

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #Чернівці