Презентація українсько-латвійського проекту «Like At Home»

20.09.2016 19:00 по 20.09.2016 21:00 (Europe/Kiev)

Чернівці, Україна

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 20 вер. 2016 р., 19:00 Вільно

Текстовий та графічний блок Odoo

20 вересня о 19:00 в галереї SweetART (вул. Штейнбарга, 23) відбудеться презентація українсько-латвійського проекту "Like At Home".

«Like At Home» («Як Вдома») – це мистецький і соціальний проект, метою якого є дослідження та порівняння дизайнів інтер’єру приватних і напівприватних просторів двох міст – Чернівців (Україна) і Лієпаї (Латвія).

У рамках проекту розглядатимуться такі приміщення, як приватні будинки і квартири, культурні та освітні заклади, різні робочі середовища (напр., муніципальні установи, кафе, перукарні тощо), які умебльовані та обладнані самими користувачами. Проект простежує індивідуальні дизайнерські рішення в інтер’єрі, меблях, оздобленні та розглядає уподобання і смак як індикатори більших (колективних) соціальних явищ.

Організатори прагнуть зрозуміти культурні процеси, тенденції та традиції, які впливають на вибір того чи іншого меблювання. Будуть з’ясовані суспільні підоснови оформлення інтер’єрів. 

Організатори також планують залучити жителів Лієпаї та Чернівців, волонтерів-фотографів у процес дослідження, фотографування, документування та колекціонування просторів. Наприкінці буде виданий ArtBook (ФотоАльбом) для того, щоб поділитися найцікавішими знахідками з обох міст. Ця публікація супроводжуватиметься презентаціями, виставками та публічними інтервенціями.

Де

Галерея SweetART
вул. Штейнбарга, 23
    Чернівці
    Україна

Коли

Від 20.09.2016 19:00
До 20.09.2016 21:00

Організатор

Dzestra

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #likeathome