Презентація книги "Яблуко в тайстрі" Валерії Чорней

24.03.2017 19:00 по 24.03.2017 21:00 (Europe/Kiev)

Чернівці,

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 24 бер. 2017 р., 19:00 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

Під завершення всеукраїнського туру буковинська письменниця Валерія Чорней презентує книгу "Яблуко в тайстрі" у рідних Чернівцях 

23 березня 11.30, резиденція ЧНУ (6 корпус, 21 аудиторія) - зустріч Валерії зі студентами, викладачами та усіма бажаючими. Модерує головний редактор "Видавництва Старого Лева", письменниця Мар'яна Савка.


24 березня 19.00, Літературний целанівський центр - літерутарний вечір Валерії у рамках тижня Видавництва Старого Лева у Чернівцях. Модерує літературознавець, критик, викладач Лілія Шутяк.

"Книга народжувалася у моїй душі усе життя. Адже роман-містерія "Яблуко в тайстрі" є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Присвячений твір пам'яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни".

Валерія Чорней

Валерія Чорней - журналістка, письменниця. Деб'ютний роман-містерія "Яблуко в тайстрі" вийшов у "Видавництві Старого Лева" у 2016 році. Як журналіст пише на культурні та історико-пізнавальні теми. Найбільш улюбленими за десять років роботи журналістом стали поїздки українськими селами та спілкування з людьми своєї країни, а також написання репортажів. Захоплюється світом фотографії, творчістю Марії Приймаченко. Майже щодня поряд з нею - вірний собака Жужик. Мріє почути спів китів. Мешкає у Чернівцях.

Де

Літературний целанівський центр
вул. Кобилянської, 51
    Чернівці

Коли

Від 24.03.2017 19:00
До 24.03.2017 21:00

Організатор

Літературний целанівський центр

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #ЯблукоВтайстрі