Презентація художнього альбому «ЧЕРНІВЦІ / CZERNOWITZ»

23.03.2018 17:00 по 23.03.2018 19:00 (Europe/Kiev)

Чернівці, Україна

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 23 бер. 2018 р., 17:00 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

У Чернівцях презентують альбом, що охопив 200 років іконографії міського пейзажу міста

23 березня у Чернівецькому обласному художньому музеї (Центральна площа, 10) відбудеться презентація художнього альбому Тетяни Дугаєвої та Сергія Осачука «ЧЕРНІВЦІ / CZERNOWITZ», що вийшов у «Видавництві 21». Про видання розповість Сергій Осачук. Початок о 17:00. Ця презентація відбудеться у рамах циклу ювілейних заходів, присвячених 30-літтю створення музею. Вона проходитиме на фоні виставки з однойменною назвою – «ЧЕРНІВЦІ / CZERNOWITZ». Експозицію побудовано на окремих картинах, що увійшли до альбому. Це роботи із фондів Чернівецького художнього музею, а також із колекцій деяких художників. Виставка «ЧЕРНІВЦІ / CZERNOWITZ» триватиме до 28 березня.

Альбом є першим дослідженням, у якому представлена іконографія міського пейзажу Чернівців від початку ХІХ століття до наших днів. Хронологія розвитку урбаністичного жанру охоплює 200 років. 

У виданні репродуковано твори понад 120 художників з Чернівців та різних міст України, а також з Австрії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Чехії, Росії, Румунії, Канади, Великої Британії, Ізраїлю, США, Японії.

Альбом двомовний (українською та німецькою). Це неоціненний подарунок чернівчанам та усім шанувальникам мистецтва, мистецтвознавцям, історикам, краєзнавцям. Виконаний на дорогому папері, з високоякісною поліграфією, цінний інформаційно та естетично, він гідно і вишукано представить Чернівці у будь-якому куточку світу, стане прикрасою книжкових колекцій найвибагливіших бібліофілів, мистецтвознавців, а також родинною книгою на багато поколінь.

Видання здійснене в рамках Чернівецької міської програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського. 

Під час презентації художній альбом «ЧЕРНІВЦІ / CZERNOWITZ» можна буде придбати за акційною ціною.

Чернівецький обласний художній музей, Сергій Осачук, «Видавництво 21» запрошують чернівчан та гостей міста 23 березня на презентацію, а також відвідати виставку.

Книга на сайті «Видавництва 21»: http://www.books-xxi.com.ua/products/chernivtsi--czernowitz-hudozhnij-albom--kunstalbum

Де

Чернівецький обласний художній музей
площа Центральна, 10
    Чернівці
    Україна

Коли

Від 23.03.2018 17:00
До 23.03.2018 19:00

Організатор

Видавництво 21

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #Чернівці