Презентація дитячого мультфільму про місто

14.02.2018 18:30 по 14.02.2018 20:00 (Europe/Kiev)

Чернівці,

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 14 лют. 2018 р., 18:30 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

У середу, 14 лютого, о 18:30 у Літературному целанівському центрі відбудеться презентація відеоролика за мотивами книжки письменниці та головної редакторки дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христі Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної Вівці»

За словами авторки, реалізація цього проекту – спільна робота видавництва, «Лабораторії культури» та учнів студії живопису «МонмАРТр».

«Діти вирішили зробити одну з легенд про Чернівці справжнім мультиком, – розповідає Христя. – Це аматорське мистецтво, але дуже щире та веселе. Що з цього вийшло, ви зможете побачити у Міжнародний день дарування книг, а ще – послухати казки, помалювати і посміятися. Щиро запрошуємо дорослих і малечу, батьків із дітками та всіх, хто любить затишок».

Один із ініціаторів проекту Андрій Тужиков додає, що мультик створювався в рамках воркшопу з мультиплікації та анімації за підтримки програми Активні громадяни від Британської Ради. «Технологія створення дуже проста, – говорить Андрій, – вистачає навіть звичайного смартфона і спеціального програмного забезпечення для відеомонтажу. Такі воркшопи потрібні, оскільки неформальна освіта дуже гнучка й на нові тренди й технології реагує швидше, тож навчати дітей сучасному й потрібному можна вже тут і зараз».

Участь у заході візьмуть: Христя Венгринюк, Андрій Тужиков, учні студії живопису «МонмАРТр».

Вхід вільний. 

Де

Літературний целанівський центр
вул. Кобилянської, 51
    Чернівці

Коли

Від 14.02.2018 18:30
До 14.02.2018 20:00

Організатор

Літературний целанівський центр

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #Чернівці