«Почитай дитині казку»

10.03.2017 17:00 по 10.03.2017 19:00 (Europe/Kiev)

Чернівці, Україна

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 10 бер. 2017 р., 17:00 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

У п’ятницю, 10 березня о 17:00 у муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського (вул. Українська, 22) відбудеться захід «Почитай дитині казку», спрямований на популяризацію читання серед наймолодших буковинців та їхніх батьків. Цього разу присутні матимуть нагоду ознайомитися з книжкою одного з провідних дитячих письменників Австрії Ервіна Мозера «Фантастичні історії надобраніч», що побачила світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Вхід вільний.

«Коли подаєш дитині приклад читання книги, особливо, коли читаєш її малечі сам, змінюючи голоси героїв та емоції, тоді й дитя тягнутиметься до книги і бажатиме поринути у безкінечні світи. «Чорні Вівці» з ініціативи «Пласту» радо почитають з дітками, щоб ще більше заохотити їх до книжок та відволікти від комп’ютера».

Христина Венгринюк, головна редакторка видавництва "Чорні вівці"

За словами організаторки акції, пластунки Ксенії Дремлюженко, без читання людина не може критично мислити і є обмеженою у своїх думках та діях.

«Книжки розвивають уяву дитини і збагачують її внутрішній світ. В часи сучасних технологій та напруженої щоденної роботи батьки не завжди приділяють достатньо уваги своїм дітям. Тому ми хотіли б дати їм можливість провести час зі своєю малечею, поспілкуватись, почитати і відкрити для себе нових сучасних дитячих авторів». 

Ксенія Дремлюженко, організаторка акції

Подібний захід також буде проводитись у дитячому будинку, де волонтери зможуть приділити більше часу дітям, які з певних причин позбавлені батьківської опіки.

Де

Муніципальна бібліотека імені Анатолія Добрянського
вул.Українська, 22
    Чернівці
    Україна

Коли

Від 10.03.2017 17:00
До 10.03.2017 19:00

Організатор

Арт-видавництво "Чорні вівці"

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #ЧорніВівці