Feel It - 18 пісень про любов

23.12.2017 18:00 по 23.12.2017 20:00 (Europe/Kiev)

Чернівці,

Тип квитка Закінчення передплати Ціна Кількість
Підписка на подію 23 груд. 2017 р., 18:00 Вільно

Odoo CMS - велика картинка

23 грудня о 18:30 в Літературному целанівському центрі відбудеться перший в Чернівцях повноформатний акустичний концерт творчого тандему Feel It (Nuta Bright & Myroslav Goncharuk-Khomyn) «18 пісень про любов» - годинна програма пісень про почуття та світобудову майже перед Різдвом!

«18 пісень про любов» - це пісні про вокзали і неблизькі подорожі, про перші сніги і останні осінні дощі, про грішне неповноліття і уже ностальгічну юність, пісні про неї і пісні про нього, врешті пісні про усіх нас: про тих, що любили, і тих, що втрачали. А крім пісень, це ще й добірка поезій про жінок від чоловічого складу колективу, а поміж тим про зубний біль, про відданість, і терпіння, про маленьку-велику Вітчизну, про те, чого так і не покладеш на музику.

Fell It – перший в Україні дует двох практикуючих лікарів-стоматологів за професією, та трохи чогось більшого – за покликанням, створений в період їх романтичної відірваності від зовнішнього світу.

Мирослав Гончарук-Хомин та Нюта Окружко – це насамперед щирі почуття, і тільки потім усе інше – голос і музика, тандем Ужгорода та Вінниці під привітним дахом Чернівців. 23 грудня дует разом з Вами святкуватиме своє по-дійсному особливе День народження: рівно 5 років і 5 місяців – сніги будуть ставати теплішими, обійми тіснішими, любов відвертішою.

Тому, якщо Вам також трохи набридли вокзали, ваші потяги рухаються із Києва чи Оттави, а серце і досі готове битись за неї – тоді у цю суботу Вам точно до нас, Літературний целанівський центр.

Вхід вільний

Де

Літературний целанівський центр
вул. Кобилянської, 51
    Чернівці

Коли

Від 23.12.2017 18:00
До 23.12.2017 20:00

Організатор

Літературний целанівський центр

Соціальний потік

Взяти участь у Twitter

Довідайтесь, що люди думають про цю подію, та долучіться до обговорення.

Використовуйте цей тег: #Чернівці