Зеленський розповів, для чого створив партію "Слуга народу"

Політична партія з'явилася на початку грудня 2017 року

Про головне

Ярина Боринець

Володимир Зеленський розповів, що зареєстрував партію "Слуга народу", аби уникнути плагіату

За словами шоумена, ще влітку 2017 року незнайомі йому люди хотіли створити політичну силу з такою ж назвою. Керівником утворення є Іван Баканов – керівник ТОВ "Квартал 95". 

Про це Володимир Зеленський розповів у інтерв'ю "КП в Україні".

"Влітку якісь пройдисвіти вирішили зареєструвати партію під назвою "Слуга народу". Я цих людей не знаю, тому відкрито говорю – "пройдисвіти". Виявляється, придумати і зареєструвати бренд – цього недостатньо, його можуть використовувати інші. Тому ми і розпочали цю історію з реєстрацією партії. Довго робили, з питаннями, проблемами, але зробили".

Володимир Зеленський, шоумен

Так, відомий шоумен зізнався, що партія справді існує, проте він не робив ніякої офіційної заяви, тому що це суто юридичне питання.

"Мені не подобається, що хтось хотів скористатися нашим ім'ям. Для багатьох людей "Слуга народу" асоціюється саме з "Кварталом", вони підуть і проголосують. Це відповідальність. І почасти вона лежить і на наших плечах. Тому потрібно було реєструвати партію. ​​а яка доля буде у цій партії – подивимося. Поки це не політичний проект, а швидше юридичний нюанс".

Володимир Зеленський, шоумен

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та першими дізнавайтесь про головні події країни та світу. 

Джерело фото

Схожі публікації