За результатами моніторингу роботи депутатів-мажоритарників Громадська мережа ОПОРА склала рейтинг найбільш результативних і продуктивних народних обранців
При складанні рейтингів бралися до уваги як робота депутатів у Верховній Раді, так і робота на виборчих округах і виконання передвиборчих обіцянок.
"Відповідно за підсумками нашого моніторингу за середньою активністю народних депутатів-мажоритарників від Чернівецької області в загальному українському рейтингу Громадянської мережі ОПОРА чернівецькі депутати-мажоритарники посіли перше місце. Тобто оцінювалася сукупна робота всіх чотирьох депутатів-мажоритарників і, якщо порівнювати їхню роботу з депутатами інших областей, то наші депутати якраз займають перше місце".
Тарас Прокоп, представник ГО "ОПОРА"
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/22d/22dbde60b52c3b371cc1057b4441adab8c1d2d9e/1.jpg)
Представники народних депутатів позитивно сприйняли результати "ОПОРИ", хоча дехто спробував пояснити низьку ефективність роботи своїх шефів.
Більше про найпрацьовитіших депутатів Верховної Ради - у сюжеті Максима Козменка.
Фото - ispc.org.uа.