11 грудня у пабі "VYO" відбудеться відкритий мікрофон "Stand up"
"Якщо це саме ти шаманив з бубном і співав ритуальних пісень, то тобі вдалося! Бо відкритому мікрофону бути! Якщо ти вже був на попередніх, то цей ти точно не зможеш пропустити, бо ми задіяли чорну магію і шкарпетку Доббі", - повідомляють організатори події.
Де: секретне місце незмінне — паб "VYO".
Коли: у вівторок, 11 грудня о 20:00.
Скільки: 100 гривень на вході.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/4de/4deaeb1f79cf9b0d1fc42832ea13cb0e5ae522a3/instagram%D1%8C%D1%8C-01.jpg)