14 січня у Вашківцях святкували Маланку
Вашківецька Маланка відома на всю Україну. Частіше її називають периберія. особливістю Вашківецької Маланки є чудернацькі костюми, стилізовані авто та голосна музика.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/88d/88d3c488481f73643a07e55f592e36405faea41e/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B06.jpg)
За традицією, Вашківецьку периберію відкриває міський голова почесним колом верхи на коні. Слідом за ним іде колона учасників Маланки.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b25/b25692c10ee53f2950791ddb4a1d8111e5aaf230/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B05.jpg)
Цього року учасників периберії було значно менше ніж у минулому, втім глядачів та туристів - досить багато. Як і завжди, головними персонажами Вашківецької Маланки були відомі українські політики, казкові герої, а також лікарі.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/5eb/5eba9ce399fc0a3bfbe005a67f062c484bc848c8/16121995_1410139422352884_2122653833_o.jpg)
Більше про Вашківецьку Маланку дивіться у сюжеті Громадського Телебачення Чернівці.