В українських сховищах нагромаджено понад 15,5 мільярда кубометрів газу

Такі підрахунки належати «Укртрансгазу»

Про головне

Яна Вичавка

Запаси природного газу в українських підземних сховищах газу (ПСГ) станом на 13 вересня перевищили 15,5 мільярда кубометрів 

Про це свідчать дані оператора газотранспортної системи України державної компанії «Укртрансгаз», передає Радіо свобода.

16 серпня радник міністра енергетики і вугільної промисловості Максим Білявський інформував, що Україна збільшила запаси газу до 14 мільярдів кубометрів. Таким чином, менш як за місяць накопичені ще півтора мільярда кубометрів палива.

Міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик заявляв про плани нагромадження на 1 жовтня 2017 року 17 мільярдів кубометрів для проходження опалювального сезону 2017–2018 років.

При підготовці до минулого опалювального періоду профільне міністерство також наполягало на необхідності нагромадити 17 мільярдів кубометрів газу, але керівництво «Нафтогазу України» запевняло, що 14,5 мільярда кубометрів буде цілком достатньо. У результаті, в опалювальний сезон 2016–2017 років Україна ввійшла із запасами «блакитного палива» на рівні 14,7 і завершила сезон на рівні 8,4 мільярда кубометрів.

Джерело фото

Схожі публікації