Про це 20 жовтня повідомив голова робочої групи Юрій Бурега.
За словами чиновника, зараз триває процес об’єднання двох громад: Чернівців та села Чорнівки, який складається з декількох етапів. Спершу – обговорення в експертному колі, відтак питання розглядають місцеві депутати у сесійній залі, а потім тема виноситься на загальне обговорення з мешканцями міста.
«Ми напрацювали попередньо рішення, які мають прийматися паралельно нашими громадами, а саме Чернівецькою міською радою та сесією села Чорнівки Новоселицького району щодо об’єднання наших громад. Ми підготували проект рішення про схвалення рішення і його затвердження».
Юрій Бурега, голова робочої групи
Також Юрій Бурега
повідомив, про об’єднання у спільну громаду вели перемовини й з іншими
приміськими селами. Однак письмової згоди чи відмови від сільських рад так і не
отримали. Голова робочої групи наголосив, що після об’єднання в спільну
територіальну громаду, першими покращення зазнає саме сільська частина, а місто
отримає свої бонуси лише згодом.
Фото Максима Козменка.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/bb8/bb81f0e16496b58094e6d0bbab666fb60ed32d49/PA200021.jpg)